в болницата на град Полигирос. Представителството ни в Солун е оказало

...
в болницата на град Полигирос. Представителството ни в Солун е оказало
Коментари Харесай

МВнР с нова информация за престрелката в Халкидики: Седем българс...

в болничното заведение на град Полигирос.

 

Представителството ни в Солун е оказало подпомагане и на родственици на потърпевшите лица.

Генералното консулство на България в Солун остава в непрекъснат контакт с гръцките управляващи и продължава да следи случая, осведомиха от Министерството на външните работи (МВнР).

 

При нужда от подпомагане българските жители могат да се свържат с Генералното ни консулство в Солун на телефон:  +30 2310 829 210;   +30 2310 869 510 Дежурен телефон в извънработно време: +30 2310 869 520. Или на e-mail: [email protected]

Според очевидци на случая, българите са се скарали със притежателя на бара и са го пребили. Впоследствие някой стреля и ранява един от българите, който е в тежко положение в болничното заведение в Полигирос - Халкидики, осведомят гръцки медии.

 

Не се знае кой е стрелял и кой е нападнал с нож другите двама българи, които също са в болница, само че без заплаха за живота.

 

Според свидетелски показания, задържаните петима българи са били въоръжени и са стреляли във въздуха, което е провокирало суматоха измежду гостите на заведението, а и в прилежащите заведения за хранене.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР